REHAU GENEO

geneo5

Pateicoties augsto tehnoloģiju materiāla RAU-FIPRO, 6-kameru profila struktūru un sistēmas dziļumu 86 mm logu sistēmu GENEO ļauj jums izveidot komfortablu iekštelpu klimatu un samazināt apkures izmaksas.

 

Enerģijas taupīšana līdz 76%

Karstākos idejas par iespējām mūsdienu logiem Excel logu sistēmām REHAU GENEO. Ir spēja rūpēties par siltumu viņiem nav vienāds: pateicoties augsto tehnoloģiju materiāla RAU-FIPRO un inovatīvu dizainu logu profilu GENEO samazināt enerģijas zudumus par 76%, salīdzinot ar koka logiem uzstādītas saliekamās mājas 70s būvētas!

 

Mazāk nekā pusi no trokšņa

GENEO logi ļauj baudīt mieru un klusumu, pat ja jūsu māja atrodas attālumā 40m no šosejas ar intensīvu satiksmi. Tas tiek panākts, pateicoties īpaši plašu stiklojuma atlaidi (66 mm), kas ļauj noteikt dažādus aizpildīt biezumu līdz 53 mm (ieskaitot īpašu skaņas necaurlaidīga stikla), kā arī piedaloties papildus, centrālā kontūru zīmogu.

geneo2      geneo1

GENEO : Discovering FUTURE

REHAU logu sistēmu GENEO ®  - unikāla sistēma, logu profili, pastiprinātas masā. Tas ir liels sasniegums jomā logu dizainu un parāda produktu jaunā logā rūpniecībā, visaugstākā līmeņa patērētāju īpašības.Izgudrojums – inovatīva fiberoptic materiāla RAU-FIPRO ® , ko raksturo ieraksta izturību, noturību pret stresu un novērš tērauda pastiprinājumu.

BASIC sistēmas specifikācijas

  • Sistēma dziļums – 86 mm.
  • Siltumizolācijas: siltuma pretestības koeficients nav mazāks par 1,05 m 2  s / ss.
  • Skaņas izolācijas 5 pakāpē saskaņā ar Eiropas standartu prasībām.
  • Vzlomobezopasnost no 2 klases. Viegli uzstādīt bloķēšanas ierīces.
  • Dizains: neierobežotas iespējas formas un krāsas.

BUILDING RISINĀJUMI

Logi GENEO ® profiliem tiek izmantoti daudzstāvu dzīvojamo māju celtniecības un privāti. Tie ir piemēroti jaunu ēku būvniecību un renovāciju esošo.

BRĪVĪBA radošiem risinājumiem

Unikāls materiāls RAU-FIPRO ® konstrukcija nodrošina nepieciešamo stīvumu un palīdz realizēt dažādas logu formas, piemēram, ar noapaļotiem elementiem. Logi GENEO ® profiliem var būt dekorēti ar koka un ekskluzīvas krāsas. Šis profils ir izturīgs pret atmosfēras iedarbību, Viļānu negatīvā vidē un ir viegli aprūpi.

. Enerģijas ietaupījums līdz pat 76%,  uzstādot logu profili GENEO ®   ļauj ne apsildīt ielu, un saglabāt siltumu, kad tas tiešām ir nepieciešams – iekšā mājā, lai apsildītu telpas, jums ir nepieciešams vismaz 25% no enerģijas, kas nepieciešama apkurei ar veco koka logi. Šodien logi profili GENEO ®   var izmantot, lai izveidotu mājas ar minimālu enerģijas patēriņu, kas izdarīt siltumu no netradicionālu avotiem (enerģētika zemes augsnes, saules enerģiju).

Gaismas nezaudējot izturību.  Ar RAU-FIPRO ®  un izsmalcinātu profilu ģeometrija 86 mm bija iespējams iztikt, izmantojot tērauda elementiem. Savukārt 40% viegla konstrukcija GENEO ®  neatpaliek esošo sistēmu stiprības īpašībām.

Maksimālā iestiklošana platība.  GENEO profilu patur optimālus skursteņa augstumu profilus un brīvību dizains lēmumus, izvēloties lielu glāzi. Tas tiek panākts, integrējot patentētu aizdares sistēma un nesošo elementu montāžas sastāvdaļas ar skrūvju kanāliem un papildus šķērsām mount. 
Izmantojot tehnoloģiju var stiklojumu stiklojums līmēšana lielu virsmu kopā ar augstām siltumizolācijas vērtībām (U F  līdz 0,8 W/m2K)

• Balkona durvis: augstums – līdz 230 cm, platums – 110 cm 
• Windows: augums – 145 cm, platums – līdz 145 cm

Maksimālais izmērs elementu profiliem GENEO ® (izmantojot inovatīvas tehnoloģijas līmēšanas stikla un tērauda stiegrojuma) sasniedz augstumu 260 cm un 140 cm platumā.