Moskītu tīkli

Galvenā funkcija moskītu tīklu – aizsardzībai pret kukaiņiem ar logi vaļā. Gar acs pasargā telpu no pūka, lapām un lielu ielu metienu. Modern moskītu tīkls ir izgatavotas no materiāla, kas ir izturīgs pret agresīvu vides iedarbību, karstuma izturīga, ir labas svetoprohodimostyu, viegli uzstādīt un lietot.

 Cena 35 € / m2 + uzstādīšana (piegādes)

 

Mosquito Net antikoshkaа

Mosquito Net antikoshka blīvāks pavedienu biezuma grid pati 2-3 reizes biezāka nekā standarta moskītu auduma. Sprādzes mājdzīvnieki nebojā moskītu neto antikoshka, atšķirībā no standarta tīkli, kas parasts kaķis var burtiski norāva pāris nedēļām.

Protams, laika gaitā, moskītu tīklu antikoshka arī var saplēst, bet odu audumu ražotājiem sola mūža auduma 10-15 gadi.

Bet izņemot auduma moskītu tīklu, ir arī citas sastāvdaļas, kas gala produkta, piemēram, sietu un rāmja stūros piestiprina tīklu. Mēs izmantojam rāmja profilu un pastiprinātas tērauda stūriem uzstādīšanai režģi. Bet, lai nomierinātu sevi, mēs iesakām, ka periodiska vizuāla stāvokli tīkla, un pie pirmās šaubas par uzticamību zvanu meistars.

antikoshka1.jpg


Mūsu tirgū moskitki antikoshka parādījās pāris gadus atpakaļ, un uzreiz ieguva popularitāti, jo ar lielu mīlestību mums mājdzīvniekiem. Šie moskītu tīkli netiek noņemts ziemu, jo to galvenais mērķis nav aizsardzība pret mušām un odiem, un dzīvnieku aizsardzību no kuriem out.

 

 

 Cena 45 € / m2 + uzstādīšana (piegādes)

 

 

 

 

 

 

Дверные москитные сетки

Дверные москитные сетки применяются как для входных, так и для балконных дверей. Они представляют собой рамочную конструкцию, выполненную из усиленного (более широкого) алюминиевого профиля.

москитные сетки на двери

Снизу дверная москитная сетка комплектуется «цоколем», а посередине устанавливается ригельный профиль для обеспечения жёсткости. Крепится дверная сетка на специальные петли. В закрытом положении её удерживает встроенная магнитная лента.

 

 Цена от 100€ + монтаж(доставка)